1. Command™
 2. Pielietojums
 3. Dekoratīva un praktiska virtuves siena
Dekoratīva un praktiska virtuves siena

Dekoratīva un praktiska virtuves siena

Idejas autore Laura, Finding Home

Interesanti noformē virtuves sienu, piekarinot pie tās koka dēlīšus, ēdiena uzglabāšanas kārbas un pannas ar Command™ stiprinājumu palīdzību. Aizmirsti par naglām, skrūvēm u.c. sienu bojājošiem stiprinājumiem - vienkārši izvēlies un pielīmē atbilstošo Command™ pakaramo un, kad vēlmes un vajadzības ir mainījušās, noņem to, nebojājot sienu, un pielīmē citā vietā.


Nepieciešamie materiāli:

 • Command™ divdaļīgi sariņu klipši

  Command™ caurspīdīgi vidēja izmēra pakaramie

  –Virtuves dēlīši, pannas, kas nav smagākas par 0,9 kg – attēlā redzamās
     idejas realizēšanai ir nepieciešami 3 dēlīši un viena kēksu formiņu panna -   UZMANĪBU: pārliecinies, ka dēlīšos ir caurums. Ja nav, vari to izurbt pats.

  – Pīrāgu cepšanas veidne, kas nepārsniedz 1,3 kg - šai idejai tiek izmantota viena šāda panna

  – Plānas ādas vai zamšādas loksnes vai izturīga dekoratīva aukla

  – Papildus priekšmeti - šai idejai tiek izmantota viegla koka kastīte,
     dekoratīvās metāla un koka karotes, trauku dvieļi, u.c. priekšmeti, sk. attēlu.

  UZMANĪBU: lūdzu, ievērojiet visas Command™ instrukcijas par pareizu virsmas notīrīšanu un sagatavošanu, līmvielu lokšņu pielīmēšanu un uzkarināmo priekšmetu maksimālo svaru.

 • Nepieciešamie materiāli:

Instrukcijas:

 • 1. Sagādājiet virtuves dēlīšus, pannas u.c. virtuves piederumus, lai varētu noformēt virtuves sienu atbilstoši savai iecerei. Izdomājiet jau iepriekš kur kas atradīsies un novietojiet jau turpat zemē pie sienas. Sienas virsmu notīriet ar spirtu saturošu līdzekli, maigi noslaukiet un ļaujiet tai pilnībā nožūt.

 • 1. solis
 • 2. Ar škērēm nogrieziet aptuveni 13cm garu ādas lentes vai auklas gabalu, kuru paredzēts piesiet pie virtuves dēlīša, aiz kuras to vēlāk pakarināt. Atbilstoši pie sienas karināmo priekšmetu skaitam, nogrieziet nepieciešamo auklas gabalu skaitu. Attēlā redzamās idejas realizēšanai nepieciešami 5 ādas lentes gabali.

 • 2. solis
 • 3. Izveriet ādas lenti caur dēlīša caurumu un galā sasieniet mezglu. Atkārtojiet katram priekšmetam, kuram izmantosiet ādas lenti. Paņemiet Command™ vidējā izmēra caurspīdīgos pakaramos un atdaliet vienu no otras caurspīdīgās līmvielas loksnes.

 • 3. solis
 • 4. Lai pielīmētu Command™ pakaramo, noņemiet līmvielas loksnei melno aizsargpapīru, pielieciet un piespiediet to pie sienas āķim paredzētajā vietā un uz 30 sekundēm paturiet stingri piespiestu. Pēc tam noņemiet pielīmētajai līmvielai zilo aizsargpapīru un pielīmējiet pie tās pakaramo tā, lai nelīpošā līmvielas loksnes daļa ir zem pakaramā, t.i., lai to var viegli satver un pavilkt, kad pakaramo būs vēlme noņemt. Uz 30 sekundēm stingri piespiediet pielīmēto pakaramo pie sienas. Nogaidiet vienu stundu un tad uzkariniet uz pakaramā virtuves dēlīti.

 • 4. solis
 • 5. Atkārtojiet 3. un 4. soli ar atlikušajiem dēlīšiem, pananām, keksu pannai un koka kastītēm.

  UZMANĪBU: Maksimālais svars, ko var noturēt 1 gab Command™ vidēja izmēra caurspīdīgais pakaramais,nedrīkst pārsniegt 907gr.

 • 5. solis
 • 6. Lai piestiprinātu pie sienas pīrāgu cepšanas veidni jeb pannu, vispirms izņemiet Command™ vidējā izmēra divdaļīgos sariņu klipšus no iepakojuma un atdaliet vienu citu no cita. Paņemiet divas sariņu klipšu loksnes un saspiediet tās kopā, līdz abu sariņu klipši noklikšķ, savstarpēji nofiksējoties. Noņemiet viena klipša līmvielas loksnes aizsargpapīru un pielīmējiet kopā esošo klipšu pāri pie pannas apakšas, tad stingri piespiediet. Atkārtojiet aprakstīto darbību arpārējiem klipšu pāriem, līdz esat drošs, ka pielīmēts pannas svaram atbilstošais klipšu skaits.

  UZMANĪBU: šeit tiek izmantots viens klipšu pāris.

 • 6. solis
 • 7. Noņemiet visu pie pannas pamatnes pielīmēto klipšu līmvielu aizsargpapīrus. Novietojiet pannu pret sienu un stingri piespiediet un paturiet piespiestu uz aptuveni 30 sekundēm. Noņemiet pannu no sienas, tādējādi atdalot klipšu pāri- satveriet pannu pie apakšas un lēni raujiet pret sevi. Kad panna noņemta, uz sienas palikušo klipšu pāra daļu vēlreiz kārtīgi ar roku piespiediet un, pirms likt pīragu cepšanas veidni atpakaļ, nogaidiet vienu stundu.

 • 7. solis
 • 8. Atbilstoši savām vēlmēm, piestipriniet pie sienas vēl citus virtuves piederumus.

 • 8. solis

Atslēgvārdi
  Virtuve Sienu_dekors Dekorēšana Organizēšana Attēlu_stiprinājumu_loksnes Caurspīdīgi_pakaramie_āķi Mājas


  Sekot Command
  Command ir uzņēmuma 3M preču zīmols.
  Nomainīt atrašanās vietu
  Latvija - Latviešu