1. Command™
 2. Pielietojums
 3. Ģimenes fotogrāfiju siena
Ģimenes fotogrāfiju siena

Ģimenes fotogrāfiju siena

Command™ zīmols

Vēl viens veids kā izveidot sienas kolāžu ar ierāmētām bildēm.


Nepieciešamie materiāli:

 • Līmlente, vislabāk ieteicama ScotchBlue™ krāsotāju līmlente

  – fotorāmji ar tajos ievietotām fotogrāfijām

  – Visparastākais iesaiņošanas vai iepakošanas papīrs

  – Šķēres


  UZMANĪBU: lūdzu, ievērojiet visas Command™ instrukcijas par pareizu virsmas notīrīšanu un sagatavošanu, līmvielu lokšņu pielīmēšanu un uzkarināmo priekšmetu maksimālo svaru.

 • Materials Needed

Instrukcijas:

 • 1. Nolieciet turpat pie tukšās sienas lejā visus fotorāmjus, tā kā paredzēts tos likt pie sienas.

  Izgrieziet katram rāmim atbilstoši tā izmēram no iepakošanas papīra šablonu un ar ScotchBlue™ krāsotāju līmlenti pielīmējiet šablonus pie sienas. Lai labāk atcerētos, uz katra šablona uzrakstiet, kurš rāmis ir kurš. Kad šabloni ir pielīmēti, mazliet atkāpieties un apskatieties vai izveidotā kolāža ir tāda, kā bijāt iecerējuši (es šablonus uz sienas atstāju veselu nedēļu, pirms turpināju iesākto darbu).

 • 1. solis
 • 2. Kad esat apmierināti ar sevis izveidoto rāmju izkārtojumu, nomazgājiet sienas gar katra šablona malu ar izopropilspirtu. Turpiniet sienas sagatavošanu, kā tas rakstīts instrukcijā - neizmantojiet nekādus mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļus.

  Pielīmējiet katram rāmim aizmugurē Command™divdaļīgos sariņu klipšu pārus fotorāmju piestiprināšanai  . Izlasiet instrukciju uz iepakojuma par lokšņu izvietošanu un uzkarināmo rāmju maksimālo pieļaujamo svaru. Atdaliet klipšus vienu no otra un pa diviem saspiediet kopā, līdz dzirdat klikšķi, aks nozīmē, ka sariņi nofiksējušies. Noņemiet no pāra viena klipša līmvielas aizsargpapīru un pielīmējiet klipšu pāri pie rāmju aizmugures. Tā izdariet ar katru rāmi. Pēc tam noņemiet visiem pāru klipsīem otru līmvielas aizsargpapīru, tad pielieciet un 30 sekundes turiet stingri peispiestu rāmi pie sienas.

  UZMANĪBU: lūdzu, sekojiet līdzi visām Command™ norādēm par pareizu virsmas tīrīšanu un sagatavošanu, līmvielu lokšņu uzlikšanu un maksimālo uzkarināmo fotorāmju svaru; piemēram 2 lielo fotorāmjusariņu klipšu pāri var noturēt svaru, kas nepārsniedz 3,6 kg. Šajā piemērā tika izmantotas šaurās loksnes.

 • 2. solis
 • 3. Lēni noņemiet rāmi no sietas, satverot aiz abiem apakšējiem stūriem un ceļot tos uz augšu, pret sevi. Pēc tam vēlreiz kārtīgi 30 sekundes piespiediet katru klipšu pāra daļu, kura palikusi uz sienas.

 • 3. solis
 • 4. Atkārtojiet iepriekš aprakstītās darbības ar visiem pārējiem rāmjiem, sākot ar fotorāmi, kas novietots sienas vidū un turpinot to pēc iepriekš izdomāta plāna. Ja Jums ir palīgs, viņš Jums var palīdzēt ar līmeņrādi pielīmēt visus rāmjus vienādā līnijā.

 • 4. solis
 • 5. Nogaidiet vienu stundu, līdz uzlik atpakaļ rāmjus pie sienas. Rāmi uzlieciet un piespiediet, līdz izdzirdiet sariņu klipša nofiksēšanās klikšķi. Ja rāmis nav taisni, to var noņemt un uzlikt vēlreiz.

 • 5. solis
Attēlu_piestiprināšana Sienas_dekors Sienas_galerija Dekorēšana Attēlu_stiprinājumu_loksnes

Atslēgvārdi


  Sekot Command
  Command ir uzņēmuma 3M preču zīmols.
  Nomainīt atrašanās vietu
  Latvija - Latviešu